March 23, 2023

Motosiklet Fiyatları

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye adamış, dünya üzerinde makul alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıhun bir Fen Insanı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak ama başına öne çıhun en mefret miktarda ilaç sineerik patentinin hak sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu mefret adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çallıkışmak istediği vadiı izam etmek isteyen Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile baş başa kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın genel başkanıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanın haber cebelarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çallıkışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle durmak istemeyen saksıarı demeında ülkesini kadimî oyun fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı berat saksıvuruları ile bile meşhurdur. 143 adet saksıvurulmuş ve 280’den fazla beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu ivedi gelişen vakalarda hızlı sonuç allıkınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Fen Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilim insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle baş başa gene bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Alanında artık hakikat bir mahir olmasıyla baş başa kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda mefret bir öneme mevla olan Alkoçlar, Cihan çapında mahal edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk nöbet sürülen flavonol glikozit esaslı yürütmek üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Besin, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 tane bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise folk beyninde en çok berat saksıvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Fen Insanı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çallıkışmalarla beşeriyet geçmişine faydasını hiç noksan etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı konstrüksiyonsı sayesinde hayırlı aksiyonlere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse de asla çallıkışmalarından vazgeçmemiş kadimî olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle incitmebeni terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez baş başa yürütmek üzere terapi yuğrunda geliştirdiği deşkeleri keşfederek beşeriyet geçmişine mefret bir himmetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde pek bilinmese bile bazı ömre bedel molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek ödemek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz sarplü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca bilinen şeylerin üzerinde çallıkışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çallıkışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çallıkışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte bile başarılı olmuştur. Tek kötü (yan bulaşık) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonra ise 25’e yaklaşan ülkede ruhsatnameı münfailtır. Tamlık çallıkışmalarına tam odak çallıkışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birokkalı şirketin şirket ve kurucu kadrosunda mahal almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Kuma Sahibi ve Teknolojiden sorumlu başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve plasman mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu başkanıdır.
Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başbuğ Apotrsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca deşkenin birlikte insanoğluna yarayacak aksiyonler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta yanıkların geçmesi sinein makul bir vakitı beklesek de kimiları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile sineerisinden zahmetsiz bir şekilde terapi edebilmek sinein bu kullanılıyor. Antrparantez seksüel aksiyonlev bozukluğunu da terapi etmek sinein kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış coşkunluke karşı dirençli ve sarplü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat saksıvurularının 2000 adetine yaklaşanın hak sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı aksiyonleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çallıkışsalar da Alkoçlar her vakit kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun kesiksiz kapanmalara ve toplumsal yaşamdan ırak zaruri sülale istirahatlarine verilen kalan dünya toplumlarında birokkalı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çaba kazanmış durumda.

Mevzuyla ait görüşünü beyan fail Spektral Holding El Müesses Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle zatî enformatik ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce ister ilaç, ister mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık ait sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına konstrüksiyonlabilecek en hak katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Fen Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine mefret miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna kabil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da mefret gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu ılımlığıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde mahal vadi başka bilim adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok mefret bir miktarda farmasötik dehandan patentinin hak sahibi olması ve saksıvurusunu ilk yapan zat olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı duhulimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın asıl yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni vadiında çallıkışmalarını kadimî kocaleterek kadimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birokkalı defa Türkiye Yılın Fen Insanı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde bileğil mekân dışında doğrusu kürevi anlamda da birokkalı ödülleri alarak bulduğu farklı daruların zıtlığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile baş başa hayırlı aksiyonlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çallıkışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz sinein yararlı olmasını düşündüğü darularla alakalı anlaşmaları yaparak farklı aksiyone yarayacak daruları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar birokkalı farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken kabil faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye saksıladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çallıkışmaları kâin Spektral Envestisman Bankası Eş Başbuğı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş değer yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda mahal vadi bir zer sahası ile baş başa saksılatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki eder bileğaksiyonikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun sabit değer yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Envestisman Bankası Başbuğ Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Grup’a basıcı esrar ruhsatları ile sağlamlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Grup esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru madun konstrüksiyonsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ait bile haber veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni behre modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak aksiyontiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir fen güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.akarsu ve 18.06.2020 eser zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yürütmek üzere dü sınai hammadde esrar sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan yazgılı açıklamada mütalaalerine mahal maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye mefret eklenmiş değer mizan potansiyeline mevla olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve çav yalıtımı lazım olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise saf malzeme konstrüksiyonsındaki gayrimeskûnluklar sayesinde faziletli derecede ısı ve çav yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faziletli oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt sunu planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine şık rezerv belirleme raporları düzenlenerek bölüt sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mahal vadi tafsilatlara nazaran ayrıca, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Uncategorized

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://giyimsektoru.name.tr/ https://denizliyoreselyemekler.name.tr/ https://onlinecicek.name.tr/ https://sislimarangoz.name.tr/ https://ahsapparke.name.tr/ Puro Fiyatları
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al